Archiwum
Nowy harmonogram zajęć dla LO
Data dodania: 29-12-2017

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem zajęć w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018 dla klas liceum ogólnokształcącego.


Wspólny projekt realizowany z Powiatowym Urzędem Pracy w Rybniku
Data dodania: 21-12-2017

Wspólny projekt realizowany z Powiatowym Urzędem Pracy w Rybniku w ramach Kursu krawieckiego - uszycie pościeli dla oddziału onkologicznego zainteresował również dziennikarzy z innych portali internetowych.

Więcej...

Baśniowa sztolnia
Data dodania: 13-12-2017

W dniach od 27 listopada do 11 grudnia 2017 r. z okazji Dnia Górnika uczniowie oraz przedszkolaki z Rybnika, Jejkowic i Bogunic zwiedziły sztolnię górniczą.

„Baśniową sztolnię” znajdującą się w Warsztatach Technicznych zwiedziło 498 uczniów i przedszkolaków.

Więcej...

Kurs krawiecki
Data dodania: 13-12-2017

Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej – Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego na zlecenie Powiatowego Urzędu Pracy w Rybniku realizuje kurs krawiecki.

 

Więcej...

Przyszedł czas na podsumowanie.
Data dodania: 09-12-2017

Za nami czwarty, ostatni tydzień kursu krawieckiego. W tym tygodniu Panie kursantki szyły krótki płaszcz z wykładanym kołnierzem. Wygodny, luźny fason wykończony podszewką. W piątek przystąpiły do egzaminu końcowego. Ich zadaniem było uszycie pościeli, którą chcemy przekazać Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu w Rybniku dla Oddziału Onkologii. Dziękujemy kursantkom za zaangażowanie oraz kadrze prowadzącej za ogromny wkład pracy. Kurs krawiecki zaowocował zdobyciem umiejętności kroju i szycia, a efekty w postaci uszytej odzieży mogliśmy śledzić na  stronie internetowej szkoły.

Więcej...

Kolejny tydzień kursu krawieckiego
Data dodania: 01-12-2017

Poniżej publikujemy zdjęcia z kolejnego tygodnia kursu krawieckiego organizowanego przez RCEZ-CKUoP. Kursantki zaprezentowały uszyte bluzki w kolorze ecru oraz suknie w kolorze czarnym.

Kolejne zdjęcia oraz podsumowanie kursu w przyszłym tygodniu

Więcej...

Aktualności dla słuchaczy
Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy MG.19 - zmiana harmonogramu
Data dodania: 07-05-2019
Więcej...
Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy M. 44 - zmiana harmonogramu
Data dodania: 07-05-2019
Więcej...